HYPOTÉKY A ÚVERY NA BÝVANIE

Hypotekárny úver je možné využiť na stavbu, rekoštrukciu a kúpu bytu, pozemku, rodinného domu či obchodného priestoru. Porovnáme pre vás hypotéky z rôznych bánk a vy si tak budete môcť vybrať tú, ktorá najlepšie zodpovedá vašim preferenciám, potrebám a možnostiam.

Úvery pre firmy

V podnikaní občas prídu chvíle, keď potrebujete financie z vonka. Pomôžeme vám s vybavením financovania na rozbeh vášho podnikania, rozšírenie podnikania a napríklad aj na kúpu auta.

Spotrebné úvery

Potrebujete úver na kúpu auta, rekonštrukciu vášho bývania alebo napríklad na kúpu novej kuchynskej linky aj so spotrebičmi? Nájdeme pre vás to najlepšie riešenie, či už potrebujete tisíc alebo dvadsaťtisíc eur.

POISTENIE MAJETKU A ZODPOVEDNOSTI ZA ŠKODU PODNIKATEĽOV A ŠTÁTNEJ SPRÁVY

Ste podnikateľ? Toto poistenie zahŕňa napríklad živelné poistenie, poistenie pre prípad odcudzenia, poistenie strojov, skupinové poistenie vozidiel, poistenie pohľadávok, poľnohospodárskych rizík, prípadne dopravné poistenie vzťahujúce sa pre prípad poškodenia, zničenia alebo straty veci pri preprave

POISTENIE NEHNUTEĽNOSTI

Bývate v paneláku a vznikla vám škoda napríklad v dôsledku vytopenia alebo požiaru? Obávate sa, že váš dom ohrozí povodeň, víchrica alebo zosuv pôdy? Chcete si chrániť svoj majetok pred vandalmi a zlodejmi? Toto poistenie je pre vás.

Životné poistenie a investovanie

Chráňte seba aj rodinu pred neočakávaným výpadkom príjmu, následkami úrazu či ochorenia doma aj v zahraničí. Pripravíme vám na mieru životné poistenie, úrazové poistenie, cestovné poistenie aj poistenie zodpovednosti.

Sme odborníci na
majetkové poistenie hypotéky a úvery životné poistenie ...

Hypotéky a úvery na bývanie

Hypotekárny úver je možné využiť na stavbu, rekoštrukciu a kúpu bytu, pozemku, rodinného domu či obchodného priestoru. Porovnáme pre vás hypotéky z rôznych bánk a vy si tak budete môcť vybrať tú, ktorá najlepšie zodpovedá vašim preferenciám, potrebám a možnostiam.

Prečo úver cez BZ – Fin?

  • Dnes je dôležitejšie ako hocikedy predtým vedieť, na ktoré “dvere” zaklopať. Naši skúsení úveroví špecialisti vám poradia, v ktorej banke je najreálnejšie získať úver a za akých podmienok. Ich služby máte od BZ – Fin zadarmo.
  • Sme nezávislá spoločnosť, ktorá pracuje pre vás, nie pre konkrétnu banku. Vďaka tomu vám dokážeme ponúknuť to najlepšie, čo trh ponúka.

Refinancovanie hypotekárneho úveru

Refinancovanie hypotéky je efektívnym spôsobom, ako získať výhodnejšie podmienky v porovnaní s tými, ktoré má klient aktuálne. Pri refinancovaní nemusí ísť len o získanie výhodnejšej úrokovej sadzby a tým poníženie splátok, aj keď práve to je jeho prioritným cieľom. Refinancovaním môžete získať aj iné benefity, napríklad dlhšiu dobu fixácie, ktorá práve v dobe zvyšujúcich sa úrokových sadzieb môže zabezpečiť klientovi istotu rovnakých splátok na dlhé obdobie.

Daňový bonus pre mladých

Daňový bonus na zaplatené úroky nahradil od začiatku roka 2018 hypotéky so štátnym príspevkom pre mladých. Daňový bonus môžete získať vo výške 50 % zo sumy zaplatených úrokov, maximálne však 400 €. Nárok na bonus plynie počas 5 rokov od prvého čerpania hypotéky, maximálne z hypotéky vo výške 50 000 €. Za 5 rokov je tak možné na úrokoch ušetriť až o 2 000 eur.

Naši partneri

 

O nás…

Sme odborníci na financie s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí vám dokážu poradiť s financovaním vášho nového vysnívaného bývania, s poistením majetku a tiež so životným poistením. Sme experti aj na finančné služby pre firmy od úverov až po majetkové poistenie.

4

členovia tímu

955

spokojných klientov

Čo robíme …

Financovanie firiem a majetkové poistenie pre firmy. Komplexné poradenstvo pre vaše nové podnikanie, ale aj poradenstvo pre existujúce firmy. Pomôžeme aj s financovaním vášho nového vysnívaného bývania a tiež so životným poistením, aby vás vo vašom živote nič neprekvapilo.

2541

finančných produktov

6254

hodín práce

Čo je pre nás dôležité…

Naši klienti sú pre nás na prvom mieste. U nás to však nie len fráze. S našimi klientami sme vždy, keď to potrebujú. Či už ide o financovanie bývanie, poistenie alebo správa majetku vo firme. Vďaka naším komplexným službám sme tu pre vás, či už potrebujete úver, zhodnotiť vaše peniaze alebo poistenie.

Napíšte nám