POISTENIE MAJETKU A ZODPOVEDNOSTI

Chrániť si majetok pred poškodením, zničením či odcudzením je zodpovedné. Ochráňte vaše podnikateľské aktivity pred finančnými problémami. Sme odborníci na majetkové poistenie a máme dlhoročné skúsenosti s majetkovým poistením.

HYPOTÉKY A ÚVERY PRE FIRMY

Hypotéka na refinancovanie nevýhodných úverov aj na vaše nové vysnívané bývanie. Pomôžeme vám aj s návrhom financovania vašich podnikateľských zámerov a plánov. Sme odborníci na úvery na bývanie.

ŽIVOTNÉ POISTENIE A INVESTOVANIE

Chráňte seba aj rodinu pred neočakávaným výpadkom príjmu, následkami úrazu či ochorenia doma aj v zahraničí. Pripravíme vám na mieru životné poistenie, úrazové poistenie, cestovné poistenie aj poistenie zodpovednosti.

Sme odborníci na
majetkové poistenie hypotéky a úvery životné poistenie ...

Kto sme

Sme špecialisti na financie a finančné produkty a špecialisti na poistenie. Máme dlhoročné skúsenosti s finančnými produktami od tých jednoduchých ako sú bežné a osobné účty až po komplexné finančné nástroje.

Pomôže vám s vybavením hypotéky aj s vybavením úveru pre firmy. Postaráme sa poistenie zodpovednosti, poistenie majetku a poistenie podnikateľských aktivít. Poradíme vám aj v oblasti správy majetku, investovania a životného poistenia.

Naša misia

Naším poslaním je pomáhať naším klientom s ich finančným svetom. Pomôžeme vám naplánovať dôležité míľniky vo vašom finančnom živote a spoločne zvládneme dobré a zlé chvíle vášho finančného života.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam sme špecialisti na úverovanie a tiež na majetkové poistenie a poistenie zodpovednosti.

Naše údaje

  • Obchodné meno: BZ – Fin s. r. o.
  • Sídlo: 252 Valaská Dubová 034 96
  • IČO: 55 045 235

Spoločnosť BZ – Fin s. r. o. je registrovaná ako podriadený finančný agent pod číslom 271022 v sektoroch doplnkového dôchodkového sporenia, poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov, kapitálového trhu, prijímania vkladov a poistenia a zaistenia.


Zavolajte nám na číslo alebo napíšte mail na info@bzfin.sk.

O nás…

Sme odborníci na financie s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí vám dokážu poradiť s financovaním vášho nového vysnívaného bývania, s poistením majetku a tiež so životným poistením. Sme experti aj na finančné služby pre firmy od úverov až po majetkové poistenie.

4

členov tímu

955

spokojných klientov

Čo robíme …

Financovanie firiem a majetkové poistenie pre firmy. Komplexné poradenstvo pre vaše nové podnikanie, ale aj poradenstvo pre existujúce firmy. Pomôžeme aj s financovaním vášho nového vysnívaného bývania a tiež so životným poistením, aby vás vo vašom živote nič neprekvapilo.

2541

finančných produktov

6254

hodín práce

Čo je pre nás dôležité…

Naši klienti sú pre nás na prvom mieste. U nás to však nie len fráze. S našimi klientami sme vždy, keď to potrebujú. Či už ide o financovanie bývanie, poistenie alebo správa majetku vo firme. Vďaka naším komplexným službám sme tu pre vás, či už potrebujete úver, zhodnotiť vaše peniaze alebo poistenie.

Napíšte nám