Životné poistenie

Nepodceňujte žiadnu situáciu a zabezpečte sa proti nepredvídanej udalosti ako je napríklad strata zamestnania, choroba alebo úraz. Poistenie vám ušijeme na mieru a vy a vaša rodina si budete istí, že aj v prípad nešťastných situácií neostanete bez príjmu či vášho bývania.

Úrazové poistenie

Úrazové poistenie je vhodné nielen pre vyznávačov adrenalínových športov. Nečakaný úraz, pobyt v nemocnici a následná strata príjmu vás môže stáť nemalé peniaze. Riskovať zbytočné finančné zaťaženie rodinného rozpočtu sa skutočne nevypláca. Veď ako sa hovorí, „čert nikdy nespí.“ Nebezpečenstvo úrazu nielen na nás dospelých, ale aj naše detí číha aj pri úplne bežných každodenných činnostiach.

Poistenie zodpovednosti a právnej ochrany

Šoférujete služobné auto alebo pracujete s majetkom firmy a jeho neúmyselné poškodenie vašim pričinením musíte uhradiť z vlastnej peňaženky? Toto poistenie vám pomôže nahradiť škodu aj v prípade, ak ste majiteľom budovy a niekto sa v zime pošmykne na vašom neupravenom chodníku a spôsobí si zranenie.

Dôchodkové sporenie

Súčasný systém dôchodkového zabezpečenia s určitosťou nebude stačiť na krytie vašich nákladov v seniorskom veku. Spoliehať sa na to, že dôchodok zo štátneho prvého piliera zabezpečí dôstojnú penziu je príliš riskantné. Najistejšou formou je sporiť si dlhodobo na vlastnom dôchodkovom účte a nechať nasporené prostriedky počas doby sporenia zarábať.

Investovanie

Efektívne investovanie je ideálnym nástrojom ako ochrániť svoje úspory pred infláciou a zároveň im umožniť, aby zarábali. Vďaka investovaniu si môžete zabezpečiť slušné zhodnotenie svojich úspor nad mierou inflácie aj v časoch rastu cien.

POISTENIE MAJETKU A ZODPOVEDNOSTI ZA ŠKODU PODNIKATEĽOV A ŠTÁTNEJ SPRÁVY

Ste podnikateľ? Toto poistenie zahŕňa napríklad živelné poistenie, poistenie pre prípad odcudzenia, poistenie strojov, skupinové poistenie vozidiel, poistenie pohľadávok, poľnohospodárskych rizík, prípadne dopravné poistenie vzťahujúce sa pre prípad poškodenia, zničenia alebo straty veci pri preprave

Sme odborníci na
majetkové poistenie hypotéky a úvery životné poistenie ...

Poistenie osôb

Chráňte seba aj rodinu pred neočakávaným výpadkom príjmu, následkami úrazu či ochorenia doma aj v zahraničí. Pripravíme vám na mieru životné poistenie, úrazové poistenie, cestovné poistenie aj poistenie zodpovednosti. Tak, aby ste každý deň mohli prežívať naplno, bez akýchkoľvek obáv, že „čo ak sa niečo stane.“

Dôchodkové sporenie

Súčasný systém dôchodkového zabezpečenia s určitosťou nebude stačiť na krytie vašich nákladov v seniorskom veku. Spoliehať sa na to, že dôchodok zo štátneho prvého piliera zabezpečí dôstojnú penziu je príliš riskantné. Najistejšou formou je sporiť si dlhodobo na vlastnom dôchodkovom účte a nechať nasporené prostriedky počas doby sporenia zarábať.

Pomôžeme vám s výberom správneho dôchodkového sporenia nielen pre lepšiu životnú úroveň počas jesene vášho života, ale aj aby ste sa nemuseli vzdať svojich koníčkov.

Najviac závislý od rozhodnutí štátu je I. pilier, avšak ani II. pilier nie je ani zďaleka bez zásahov štátnej moci. práve naopak, od svojho vzniku sa pravidlá jeho pôsobenia menili už mnohokrát. Menej ovplyvniteľný štátom je III. pilier, ktorý môže byť výhodný najmä pre zamestnancom, ktorým prispieva aj zamestnávateľ. Úplne nezávislým je IV. pilier, ktorý predstavuje sporiace produkty mimo štátnych regulatívov.

Investovanie

Práve vhodne investované peniaze môžu vaše úspory ochrániť od straty ich hodnoty z dôvodu inflácie. Sporte efektívne tak, aby vám úspory zarábali. Najefektívnejšia forma sporenia je investovaním.

Pre každého môže byť motívom a cieľom pre investovanie niečo iné. Máme svoje preferencie, potreby, sny, plány. Investovanie slúži najmä na splnenie tých dlhodobých. Práve počas dlhého obdobia dokáže investovanie zarobiť sporiteľovi najviac. Investovanie dokáže efektívne prekonávať krízy a prípadné krátkodobé straty ľahko vyrovnať.

Cieľov investovania môže byť skutočne mnoho, napríklad:

  • pre deti – ako štart pri ich osamostatnení sa
  • na svadbu
  • na štúdium detí
  • na dôchodok
  • na kúpu nehnuteľnosti

Spoľahnite sa

  • Pomôžeme vám pri výbere najvýhodnejšieho životného poistenia
  • Porovnáme ponuky všetkých životných poistení na Slovensku
  • Bezplatne analyzujeme existujúce poistné zmluvy
  • Pomôžeme pri likvidácii poistnej udalosti

Naši partneri

 

O nás…

Sme odborníci na financie s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí vám dokážu poradiť s financovaním vášho nového vysnívaného bývania, s poistením majetku a tiež so životným poistením. Sme experti aj na finančné služby pre firmy od úverov až po majetkové poistenie.

4

členovia tímu

955

spokojných klientov

Čo robíme …

Financovanie firiem a majetkové poistenie pre firmy. Komplexné poradenstvo pre vaše nové podnikanie, ale aj poradenstvo pre existujúce firmy. Pomôžeme aj s financovaním vášho nového vysnívaného bývania a tiež so životným poistením, aby vás vo vašom živote nič neprekvapilo.

2541

finančných produktov

6254

hodín práce

Čo je pre nás dôležité…

Naši klienti sú pre nás na prvom mieste. U nás to však nie len fráze. S našimi klientami sme vždy, keď to potrebujú. Či už ide o financovanie bývanie, poistenie alebo správa majetku vo firme. Vďaka naším komplexným službám sme tu pre vás, či už potrebujete úver, zhodnotiť vaše peniaze alebo poistenie.

Napíšte nám